Wielka wymiana książkowa 6

Wielka wymiana książkowa 6

Polowanie na książki czas zacząć. Wielka Wymiana Książkowa jest organizowana już po raz szósty przez Magdalenę Erbel (http://savethemagicmoments.pl) i Dagmarę Sobczak (http://socjopatka.pl) w ramach Klubu Książki Przeczytaj&Podaj Dalej i potrwa od 14 do 21 października 2018.

W akcji może wziąć udział każdy. Książkami się wymieniamy, a nie sprzedajemy, a jedynym kosztem jest koszt wysyłki. Prawda, że fajnie? 😉 Co trzeba zrobić?

1. Przygotować listę książek na wymianę
2. Zrobić im zdjęcia i napisać, w jakim są stanie
3. Rozpocząć polowanie na książkowe perełki :)

Linki do stron blogerów, którzy biorą udział w wymianie znaleźć można na stronach http://savethemagicmoments.pl i http://socjopatka.pl pod wpisami poświęconymi Wielkiej Wymianie Książkowej. Więcej szczegółów o całej akcji również znajdziecie u nich :)

U mnie na zamianę czeka 12 tytułów :)

Wielka wymiana książkowa

1. Francuskie lato, Catherine Isaac – książka o pięknej okładce, kryjąca w sobie ciepłą, romantyczną opowieść w bardzo wakacyjnym klimacie

2. Zagubieni w Paryżu, Anna Laura Rucińska – niewielka pozycja o miłości, Polakach i czasach stanu wojennego z Paryżem w tle

3. Tatarka, Renata Kosin – jeszcze jedna wakacyjna historia, tym razem polskiej autorki, z akcją osadzoną na Kresach

4. Przesilenie, Katarzyna Berenika Miszczuk – ostatnia część hitowego cyklu o kwiecie paproci, porywa tak samo mocno jak wszystkie poprzednie tomy

Wielka wymiana książkowa

5. Dziewczyna z pociągu, Paula Hawkins – tej pozycji chyba nie trzeba dodatkowo przedstawiać

6. Żyj wabi-sabi, Julie Pointer Adams – kolejna bardzo sympatyczna pozycja wśród książek o stylu slow life, jeśli trafiły do Was książki o hygge i lagom, to ta też Wam się spodoba – zamienione z My Coffee Time na “Trzy filary biznesu”.

7. Rozmaryn i róże, Agnieszka Maciąg – ciepła, mądra relacja z niezwykłej rodzinnej podróży na południe Europy i w głąb siebie, pięknie napisana książka z jeszcze piękniejszymi zdjęciami – wymienione z Books My Love na “Wojowniczki, królowe, laleczki”.

Wielka wymiana książkowa

8. Ostre przedmioty, Gillian Flynn – trzymająca w napięciu powieść autorki „Zaginionej dziewczyny” – zamienione z My Coffee Time na “Biblię copywritingu”.

9. Sposoby Francuzek na urodę, szczupłą sylwetkę i zdrowie, Anne Ghesquiere, Marie de Foucault– ładnie wydany, niewielki poradnik jak dbać o siebie z przepisami na kosmetyki, radami jak pielęgnować twarz i włosy czy zapewnić sobie szczupłą sylwetkę – zamienione z Neave Creations na “Gry i zabawy dla dzieci”

10. Make photography easier, Katarzyna Tusk, praktyczna, inspirująca książka o robieniu klimatycznych zdjęć – wymienione na Ostatnia bitwa templariusza A. Perez-Reverte

Wielka wymiana książkowa

11. Pokaż swój styl, Aimee Song – ładnie wydana, bardzo inspirująca książka z licznymi cennymi radami, jak stworzyć spójne i ciekawe konto na Instagramie

12. Dress Scandinavian, Pernille Teisbaek – modowe inspiracje od popularnej duńskiej trendsetterki – zamienione z Natiraf na “Czas kobiet”

***

Wszystkie książki są w bardzo dobrym stanie, czytane raz. Chcesz się wymienić? Daj znać, co możesz zaoferować w zamian :) Zaliczam się do grupy wiecznie poszukujących i polujących na książki, nie zamykam się w jednym gatunku, więc bardzo możliwe, że dobijemy targu.