O mnie

blog niebieska sukienkaMam na imię Hania. Od zawsze byłam nałogowym i niereformowalnym molem książkowym, a od kilku lat zajmuję się copywritingiem. Regularnie jednak opuszczam moje literkowe imperium i odkrywam coraz to nowe światy muzyczne, bo, jak wszyscy dobrze wiemy, muzyka nie ma dna.

Prawie jak każda kobieta uwielbiam modę, i prawie jak żadna z nich interesuję się motoryzacją. Lubię też jeździć palcem  po krzywiznach globusa, patrzeć w niebo i marzyć.

Zamiast jednak cierpliwie czekać, aż marzenia z mojej długiej listy zaczną się same spełniać, postanowiłam wziąć los w swoje ręce i działać. Jednym z tych marzeń było pisanie. Właśnie dlatego zdecydowałam się założyć bloga. O innych piszę w zamieszczanych na nim postach albo zastanawiam się, jak przemienić je w plany i stopniowo realizować.

Nie wszystkie zrealizowane marzenia przynoszą mi radość. Nie wszystkie w realnym świecie okazują się równie wspaniałe jak w wyobraźni. Mimo to jednak wierzę, że zarówno te małe i duże, mniej i bardziej szalone zawsze warte są tego, by poświęcić im bezcenny czas.

Zapraszam do czytania, komentowania, a być może dyskusji. Najlepiej pozytywnie, a jeśli krytycznie, to obowiązkowo konstruktywnie :)

Można się ze mną skontaktować także mailowo: kontakt@niebieska-sukienka.pl

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz