Blogowy rozkład jazdy

Blogowy rozkład jazdy na grudzień

Witajcie w grudniu. Zaczął się mroźno, deszczowo i wyjątkowo ponuro.

Ale na szczęście to co za oknem nie będzie miało wpływu na to, co dzieje się na blogu. Tu aż do 21. grudnia będzie przepiękna złota jesień, sporo inspirujących wpisów, nowe recenzje, tym razem nie tylko książek.

Czy grudzień kojarzy się Wam tylko ze Świętami? Bo mi nie. I wcale nie mam wrażenia, że coś się kończy, mimo że to ostatni miesiąc w roku. Przeciwnie. Od zawsze grudzień był u mnie wyjątkowo aktywny. Bo zawsze dużo planowałam i robiłam inspirujące podsumowania. Szukałam w całym mijającym roku tego, co dobre i tego, co złe. Myślałam, zastanawiałam się, co można ulepszyć, a z czym lepiej dać sobie święty spokój.

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że takie przemyślane planowanie, to niemal gwarancja, że uda się dotrzymać chociaż części noworocznych postanowień. Uwierzcie mi. Naprawdę warto, a satysfakcja jest naprawdę bezcenna.

Tym razem te podsumowania nie ominą bloga.

Niebieska-sukienka.pl ma już 4 lata. Kilka razy zmieniała się na niej szata graficzna, koncepcja, pojawiały się różne tematy. Najpierw blogowałam z ciekawości, potem z osobistego poczucia obowiązku, a teraz robię to z wyjątkową przyjemnością i mam mnóstwo pomysłów, które już od grudnia zacznę wcielać w życie.

Będzie kolorowo, pozytywnie, inspirująco.

Bo bardzo mocno wierzę, że warto działać, pracować, rozwijać się i dbać, żeby ten nasz kawałek świata był nie tylko ciekawszym, ale i bardzo sympatycznym miejscem do życia.

W pozytywach siła i moc. Zarażajcie się nimi i zarażajcie innych 😉 I wracajcie regularnie po więcej.

Zapraszam do śledzenia fanpage’a bloga. Prawdopodobnie najbardziej hipsterskiego miejsca na Facebooku, bo wciąż czeka na swoich odkrywców. W grudniu tylko na fanpage’u przypomnę najfajniejsze wpisy z bloga, pokażę Wam książki, muzykę i filmy, które inspirują mnie najbardziej.

Bawcie się dobrze i nie dajcie się chandrze. Grudzień to piękny miesiąc.

Czas długich magicznych wieczorów.
Pozytywnych planów.
Dobrych myśli.